Blej tani

status:

Smartwatch për fëmijë FitBit Ace3, 0.96", e verdhë

Numri i produktit: MET-200000094
Disponueshmëria:

5

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi fitbit

49 00

Përfshinë TVSH 18%

84,00 €
Ju kurseni: 35,00 €

42 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

FitBit Ace3, Minions Edition, në të verdhë, është një orë për fëmijë që krijohet për një mënyrë jetese aktive. Rripi i rehatshëm silikoni është i rregullueshëm dhe i sigurt, me një jetëgjatësi baterie deri në 8 ditë.


- Rrip silikoni i rehatshëm dhe i sigurt

- Jetëgjatësia e baterisë deri në 8 ditë

- Rezistent ndaj ujit deri në 50 metra

- Ndjekja e gjumit dhe alarmet e gjumit

- Gjurmues i aktivitetit gjatë gjithë ditës


Produkte të ngjashme