Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300030202
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Brendi BOSCH

65 00

Përfshinë TVSH 18%

72,00 €
Ju kurseni: 7,00 €

10 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Cilësimet e përshtatshme të shkrirjes dhe nxehjes i bëjnë ato feta direkt nga ngrirja të jenë krokante, ndërsa tabaka e heqshme e thërrimeve dhe mbajtësi i kabllos bëjnë pastrim dhe ruajtje të lehtë. Një raft i integruar për ngrohje, i krijuar për t'u palosur, e mban të ngrohtë bukën e freskët në mëngjes kur jeni të zënë diku tjetër dhe me High Lift thjeshton heqjen edhe të fetave të vogla të bukës.


  • Brendi: Bosch
  • Ngjyra: E zezë
  • Fuqia / Fuqia: 970 W
Detajet
Energjia elektrike: 970 W
Fikja automatike: Po
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Gjatësia e kabllos: 0.9 m
Lloji i kontrollit: Me rrotullim
Ngjyra: E zezë
Pesha: 1.5 kg
Tensioni i rrymës (V): 220 - 240 V
Thellësia: 220 mm


Produkte të ngjashme