Blej tani

status:

Karrige banjoje e futur ANTAR AT51032, Alumini

Numri i produktit: ACN-300106069
Disponueshmëria:

6

Transporti:

FALAS

Brendi ANTAR

55 00

Përfshinë TVSH 18%

59,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

7 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Karrige banjoje e futur nga marka ANTAR është e ndërtuar nga alumini, duke e bërë të lehtë dhe të qëndrueshme. Kjo karrige është e dizajnuar për përdorim në banjo dhe mund të mbajë një peshë maksimale prej 120 kg. Pesha e saj është 1.92 kg dhe nuk është e palosshme.

  • Materiali: Alumini
  • Pesha maksimale e përdoruesit: 120 kg
  • Pesha: 1.92 kg
  • Ngjyra: Alumini
  • Jo e palosshme
Detajet
Materiali: Alumin
Pesha maksimale deri në: 120 kg