Blej tani

status:

Kategoritë më të kërkuara

Brendet më të kërkuara

Produkte më të shitura

Sezonale


49 00
65,00 €
-25%

28 00
37,00 €
-24%

13 00
17,00 €
-24%

49 00
65,00 €
-25%

12 00
16,00 €
-25%

25 00
33,00 €
-24%

49 00
65,00 €
-25%

76 00
101,00 €
-25%

20 00
26,00 €
-23%

28 00
37,00 €
-24%

16 00
21,00 €
-24%

28 00
37,00 €
-24%

10 00
13,00 €
-23%

Krijo një ambient të ri dhe të rehatshëm 

foleja home ofron një koleksion të pasur të produkteve për shtëpinë, të dizajnuara me kujdes për të plotësuar nevojat tuaja të dekorimit.

foleja home ju mund të gjeni:

  • Dizajne moderne dhe elegante.

  • Materiale cilësore nga druri.

  • Montim i lehtë me ndihmën tonë.

Qindra mijëra produkte origjinale dhe mbi 3 mijë brende të fundit botërore

Dyqani online më i pajisur në Kosovë, transporti falas me DHL

Shkarkoni aplikacionin e foleja

Eksploro botën e blerjeve online me një përvojë të thjeshtë me aplikacionin foleja.