Blej tani

status:

Web kamerë Imilab W88S CMSX122A, Full HD, e zezë

Numri i produktit: RMU-200001805
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi imilab

21 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Imilab W88S CMSX122A vjen me cilësi të përmirësuar të imazhit, audio PMC, mikrofon i integruar, 2MP, rreze deri në 5m, kënd shikimi deri në 85°. Për t'ju ofruar video me rezolucion të lartë deri në 2 MP dhe imazh të pastër kristal me 30 korniza për sekondë, videokamera më e re Full HD IMILAB është e pajisur me një Sonix Chipset, algoritmin e kodimit të cilësisë më të fundit dhe PCM audio. Kjo videokamerë duhet vetëm të lidhet dhe të vendoset kudo që ju pëlqen dhe vjen me një mikrofon dhe rreze deri në 5 metra dhe një kënd shikimi deri në 85 gradë, duke e bërë atë ideale për video thirrje.


Produkte të ngjashme