Blej tani

status:

Këpucë për meshkuj Tetri, të zezë

Numri i produktit: HPG-200524509.3
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Tetris
Madhësia

84 00

Përfshinë TVSH 18%

125,00 €
Ju kurseni: 41,00 €

33 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Këpucët për meshkuj Tetri 1200 Jorcik janë të dizajnuara për t'u përshtatur me stilin tuaj të përditshëm. Ato janë të bëra nga lëkurë suede e cila ofron një pamje elegante dhe komode për çdo rast.

Ngjyra e zezë e këtyre këpucëve i bën ato të përshtatshme për kombinime të ndryshme veshjesh, qoftë zyrtare apo edhe më të lira. Madhësitë e disponueshme përfshijnë 41, 42, 43 dhe 44, duke u siguruar që të gjeni madhësinë e duhur për këmbët tuaja.

Këpucët Tetri janë zgjedhja ideale për meshkujt që kërkojnë stil dhe komoditet në çdo hap.

  • Brendi: Tetri
  • Ngjyra: E zezë
  • Gjinia: Mashkull
  • Madhësitë e disponueshme: 41, 42, 43, 44
  • Materiali: Lëkurë suede
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë