Blej tani

status:

Numri i produktit: FHO-200000157
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Home
Brendi FolejaHome

75 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Prezantojmë tavolinën tonë elegante dhe funksionale, Line 1S1D, e dizajnuar për të përmbushur nevojat tuaja të punës me stil dhe prakticitet. Kjo tavolinë vjen në ngjyrë të bardhë, me një sirtar dhe një derë për ruajtje të bollshme.


Karakteristikat Kryesore:


  1. Dizajn Elegant: Me një pamje të hijshme dhe moderne, kjo tavolinë është perfekte për çdo ambient shtëpie apo zyre. Linjat e pastra dhe përfundimi i rafinuar e bëjnë një shtesë stilistike për hapësirën tuaj të punës.
  2. Përshtatja: E disponueshme në ngjyrë të bardhë— kjo tavolinë mund të përshtatet lehtësisht me çdo stil dekorimi, duke ju ofruar fleksibilitet për të zgjedhur atë që i përshtatet më mirë hapësirës tuaj.
  3. Ruajtje e Bollshme: Sirtari dhe dollapi me derë ofrojnë zgjidhjen perfekte për organizimin e pajisjeve të zyrës, dokumenteve dhe sendeve personale, duke mbajtur hapësirën tuaj të punës të rregullt dhe pa rrëmujë.
  4. Konstrukti i Qëndrueshëm: E punuar nga materiale të cilësisë së lartë të iverpllakës, kjo tavolinë siguron qëndrueshmëri dhe stabilitet të gjatë, duke e bërë një zgjedhje të besueshme për detyrat dhe projektet tuaja të përditshme.
  5. Hapësirë Funksionale: Pllaka e gjerë e tavolinës ofron shumë hapësirë për laptopin, monitorin dhe pajisjet e tjera, duke krijuar një mjedis pune efikas dhe të rehatshëm.


  • Gjerësia: 100 cm
  • Lartësia: 79 cm
  • Thellësia: 50 cm


Përmirësoni hapësirën tuaj të punës me tavolinën tonë elegante që kombinon praktikitetin me dizajnin modern. Pavarësisht nëse preferoni ngrohtësinë e ngjyrës bezhë apo pastërtinë e të bardhës së pastër, kjo tavolinë është dizajnuar për të përmbushur nevojat tuaja dhe për të ngritur përvojën tuaj të punës. Porositni tani dhe transformoni hapësirën tuaj të punës në një strehë produktiviteti dhe stili!