Blej tani

status:

Numri i produktit: FHO-200000174.3
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Home
Brendi FolejaHome
Ngjyra

89 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Komodina Slide 3S është një shtesë elegante dhe funksionale për çdo zyre dhe dhomë gjumi. Me tre sirtarët e saj, ofron hapësirë të bollshme magazinimi për të gjitha gjërat e nevojshme të zyres. Komodina është prej iverpllakes, duke e bërë atë rezistent ndaj presionit mekanik dhe temperaturave ekstreme. Korniza e saj ka një përfundim mat, duke i dhënë asaj një pamje të hijshme dhe moderne. Vjen në një ngjyrë të bardhë, antracite dhe teksturë druri duke i dhënë një prekje ngrohtësie dekorit të hapësirës suaj.


  • Dizajn elegant dhe funksional
  • Tre sirtarë të bollshëm për ruajtje
  • Rezistent ndaj presionit mekanik dhe temperaturave ekstreme
  • Kornizë mat
  • Ngjyrë moderne


  • Gjerësia: 35 cm
  • Thellësia: 40 cm
  • Lartësia: 65 cm