Blej tani

status:

Set thikë kuzhine Zwilling, 7 copa

Numri i produktit: ACN-300002203
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Zwilling

210 00

Përfshinë TVSH 18%

230,00 €
Ju kurseni: 20,00 €

9 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

-Thikat e kuzhinës janë një mjet thelbësor në çdo kuzhinë dhe ato përdoren për një shumëllojshmëri të gjerë detyrash, duke përfshirë prerjen në kubikë, grirjen dhe copëtimin e ushqimit. Ka shumë lloje të ndryshme të thikave të kuzhinës në dispozicion, dhe secila prej tyre është projektuar për një qëllim të veçantë.

Detajet
Lloji i produktit: Set thikash
Materiali: Plastikë,Çelik


Produkte të ngjashme