Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300090630
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi REHA FUND

32 00

Përfshinë TVSH 18%

35,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

9 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Stoli i integruar për vaskë është projektuar për të ofruar mbështetje dhe rehati gjatë larjes. Është bërë nga alumini, duke e bërë të lehtë por të qëndrueshëm, dhe mund të mbajë një peshë maksimale prej 150 kg. Stoli nuk është i palosshëm dhe ka një thellësi ulëse prej 20 cm. Pesha e tij është 2 kg dhe është me ngjyrë alumini.

  • Materiali: Alumini
  • Pesha maksimale e përdoruesit: 150 kg
  • Thellësia e ulëses: 20 cm
  • Pesha: 2 kg
  • Ngjyra: Alumini
Detajet
Materiali: Alumin
Pesha maksimale: 150 kg


Produkte të shikuara