Blej tani

status:

Numri i produktit: HPG-200501922.1
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Karaca Outdoor
Ngjyra

11 00

Përfshinë TVSH 18%

16,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

31 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Seti i filxhanëve për kafe Karaca Britney është dizajnuar për dy persona. Ky set përfshin dy filxhanë kafeje me kapacitet prej 80 ml secili dhe dy pjata të përshtatshme. Materiali i përdorur është porcelani dhe ngjyra është kafe.

  • Set për dy persona
  • 2 filxhanë kafeje (80 ml)
  • 2 pjata të përshtatshme
  • Materiali: porcelan
  • Ngjyra: kafe