Blej tani

status:

Tablet Apple iPad, 10.9", 256GB, Wi-Fi+Celullar, i verdhë

Numri i produktit: RMU-200002085
Disponueshmëria:

10

Transporti:

FALAS

Brendi

718 00

Përfshinë TVSH 8%

890,00 €
Ju kurseni: 172,00 €

19 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

iPad me një dizajn të të gjithë ekranit që paraqet një ekran të madh 10,9 inç Liquid Retina. iPad i ri fuqizohet nga çipi A14 Bionic, i cili ofron performancë edhe më të shpejtë me efikasitet të jashtëzakonshëm të energjisë për detyra të vështira, ndërkohë që siguron ende jetëgjatësi të baterisë gjatë gjithë ditës.Kamerat e përditësuara përfshijnë një kamerë të përparme Ultra Wide 12 MP të vendosur përgjatë skajit të peizazhit të iPad për një përvojë edhe më e mirë e thirrjeve video dhe një kamerë e pasme e përditësuar 12MP për të kapur foto të qarta, të gjalla dhe video 4K. Një port USB-C mbështet një gamë të gjerë aksesorësh,


Wi-Fi 6 sjell lidhje edhe më të shpejta dhe modelet celulare kanë 5G super të shpejtë në mënyrë që përdoruesit të qëndrojnë të lidhur në lëvizje. E krijuar posaçërisht për iPad-in e ri, Magic Keyboard Folio plotësisht i ri përmban një përvojë të jashtëzakonshme të shtypjes, një tastierë me klikime kudo dhe një dizajn të gjithanshëm me dy pjesë. Me iPadOS 16 dhe mbështetjen për Apple Pencil (gjenerata e parë), 2 iPad u ofron përdoruesve më shumë mënyra për të qenë krijues dhe produktiv.

Detajet
Bluetooth: Jo
Ekran me prekje: Kapacitiv
GPS: Po
Kabllot e përfshira: USB Type-C
Kamera e përparme: Po
Kapaciteti i baterisë: 28.6 Wh
Kapaciteti i diskut: 256 GB
Lexues i gishtërinjëve: Po
Lloji i kartës SIM: NanoSIM + eSIM
Lloji i panelit: IPS
Madhësia e ekranit: 10.9"
Materiali: Alumin
Ngjyra: E verdhë
Numri i mikrofonave: 2
Rezolucioni (piksel): 2360 x 1640
Rezolucioni i kamerës: 12MP
Rezolucioni i kamerës së pasme: 12 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 12MP
Rezolucioni i videos: 3840 x 2160
Sensori i Dritës Ambientale: Po
Sensorët e orës: Akselerometri,Sensori i dritës
Seria e procesorit: A14,Apple
Sistemi operativ: iPadOS
Stabilizuesi i Videos: Po
Teknologjia e ekranit: LED
Versioni i Bluetooth-it: 5.2
Zmadhimi dixhital: 5x


Produkte të ngjashme