Blej tani

status:

Tablet iPad 9 (2021),10.2″, 64GB, Wi-Fi, hiri

Numri i produktit: KEJ-200000033
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Furnitori: KejeS SH.P.K.
Brendi

369 00

Përfshinë TVSH 8%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Apple iPad 9 (2021) është një tablet i fuqishëm i krijuar nga Apple. Me ekranin e tij Liquid Retina 10,2 inç, ai ofron teknologji të avancuara si True Tone, gamë të gjerë ngjyrash P3 dhe një shtresë antireflektuese. Kjo mundëson një përvojë të pasur dhe gjithëpërfshirëse shikimi.


  • Tableti përmban një Touch ID të integruar në butonin e sipërm, duke ju lejuar të zhbllokoni iPad-in tuaj dhe të vërtetoni në aplikacione duke përdorur gjurmën tuaj të gishtit.
  • iPad 9 (2021) mundësohet nga procesori Apple M1, duke ofruar performancë të shpejtë dhe efikase. Gjithashtu mbështet lidhjen 5G për herë të parë, duke mundësuar shpejtësi më të shpejtë të internetit.
  • Me 64 GB hapësirë ruajtëse dhe 8 GB RAM, ky tablet ofron hapësirë të mjaftueshme për të gjithë skedarët, aplikacionet dhe mediat tuaja.
  • Tableti vjen me një ekran 10.2 inç, duke ofruar një madhësi më të madhe ekrani për produktivitet dhe argëtim më të mirë.
  • Për më tepër, iPad 9 (2021) përfshin një përshtatës falas Next One 20W për karikim të përshtatshëm.
  • Tableti po ashtu vjen me adapter Next One 20W ( falas)
Detajet
Kapaciteti i diskut: 64 GB
Madhësia e ekranit: 10.2"
Ngjyra: Hiri


Produkte të ngjashme