Blej tani

status:

Tablet Apple iPad Air5, 10.9'', 64GB, Wi-Fi, vjollcë

Numri i produktit: KEJ-200000025
Disponueshmëria

5

Transporti:

FALAS

Furnitori: KejeS SH.P.K.
Brendi

665 00

Përfshinë TVSH 8%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Tableti iPad Air ju lejon të zhyteni në çdo gjë që po lexoni, shikoni ose krijoni. Ekrani Liquid Retina me 27,69 centimetra (10,9 inç) përmban teknologji të avancuara si True Tone, ngjyrë të gjerë P3 dhe një shtresë antireflektuese.


  • Touch ID është ndërtuar në butonin e sipërm, kështu që mund të përdorni gjurmën e gishtit për të zhbllokuar iPad-in tuaj dhe për t'u identifikuar në aplikacione.
  • iPad Air i ri i gjeneratës së 5-të mundësohet nga procesori Apple M1. Ai mbështetë 5G për herë të parë dhe vjen në një sërë ngjyrash të bukura.
  • Vjen me një ekran prej 10.9"
  • 64GB hapsirë ruajtëse dhe 8GB RAM.
  • Tableti po ashtu vjen me adapter Next One 20W ( falas)
Detajet
Madhësia e ekranit: 10.9"
Memoria e brendshme: 64 GB
Ngjyra: E vjollcë,Hiri
Rezolucioni (piksel): 2360 x 1640
Seria e procesorit: Apple A14 Bionic
Sistemi operativ: iPadOS


Produkte të ngjashme