Blej tani

status:

Grirëse mishi Smeg, SMMG01

Numri i produktit: RMU-200001554
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

83 00

Përfshinë TVSH 18%

90,00 €
Ju kurseni: 7,00 €

8 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Nëse ju pëlqen të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, atëherë Bluarse mishi është ajo qe ju nevojitet.

Aksesorët e përfshirë: 3 disqe inox për grirje (të trashë Ø 8 mm, mesatar Ø 4,2 mm, Ø 3 mm të imët), sallame plastike dhe aksesorë Kebbe, një silikondisk për pastrim dhe një pestel për prezantoni më mirë përbërësit.

Detajet
Ngjyra: Hiri
Pesha: 1.6 kg
Thellësia: 15 mm


Produkte të ngjashme