Blej tani

status:

Thekëse buke Zwilling 53008-000-0, 1000W, argjend

Numri i produktit: ACN-300003852
Disponueshmëria:

3

Transporti:

FALAS

Brendi Zwilling

82 00

Përfshinë TVSH 18%

87,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

6 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Thekësja e bukës përdoret për të thekur bukën në periudhë të shpejtë kohore për të kursyer kohë. Ajo ka 2 vende të ndryshme për vendosjen e bukës. DIzajni i tij elegant dhe kompakt, e bën atë ideale për gjdo kuzhinë.

Detajet
Energjia elektrike: 1000 W
Gjatësia: 1 m
Tensioni i rrymës (V): 220 - 240 V
Lartësia: 168 mm


Produkte të ngjashme