Blej tani

status:

Filtër për aspirator Bosch DHZ2701, i zi

Numri i produktit: ACN-300000245
Disponueshmëria

6

Transporti:

FALAS

Brendi BOSCH

18 00

Përfshinë TVSH 18%

19,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

5 %

Dorëzimi me 05.03.2024 deri 06.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Filtëri për aspirator me cilësi të lartë, ka një kapacitet të madh për thithjen e papastërtive, tymit dhe erës. Kanali inovativ udhëzues unazor i vajit për të kyçur vajin shtesë në sfungjer, duke rritur më tej jetën e shërbimit të filtrave.

Detajet
Copë: 1
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme