Blej tani

status:

Garancioni: 12 muaj
Numri i produktit: FHO-200000226
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Home
Brendi FolejaHome

838 30

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Kuzhina Vero Gray ofron një dizajn të sofistikuar dhe modern që përshtatet me stilin e çdo shtëpie. Ngjyra gri elegante dhe linjat e pastra krijojnë një atmosferë të rafinuar dhe bashkëkohore. Kuzhina Vero Gray ofron një dizajn të sofistikuar dhe modern që përshtatet me stilin e çdo shtëpie. 


  • Gjerësia: 5.20 m 
  • Lartësia: 2.16 m

Kuzhina Vero Gray

Kuzhina Vero Gray

838,30 €

Prej:

838,30 €

Ky produkt është shtuar në shportën tuaj.

Kuzhina Vero Gray

Kuzhina Vero Gray

Prej: 838,30 €

Vazhdo blerjen

Informacioni i produktit