Blej tani

status:

Numri i produktit: MET-200000102
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi fitbit

144 00

Përfshinë TVSH 18%

239,00 €
Ju kurseni: 95,00 €

40 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Orë FitBit Versa 3 e zezë është një orë inteligjente që vjen me integrim GPS dhe një sërë veçorish që mund t'ju ndihmojnë të qëndroni të motivuar, të frymëzuar dhe të personalizuar. 


-Për sa i përket gjurmimit të shëndetit, Orë FitBit Versa 3 e zezë ofron gjurmim 24/7 të rrahjeve të zemrës, njoftime për rrahje të parregullta të zemrës dhe monitorim të niveleve të ngopjes me oksigjen.


-Për gjurmimin e fitnesit, ora ofron njoftime për stërvitje dhe relaksim, GPS të integruar dhe një hartë të intensitetit të stërvitjes.


Produkte të ngjashme