Blej tani

status:

Numri i produktit: MET-200000098
Disponueshmëria:

4

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi fitbit

189 00

Përfshinë TVSH 18%

289,00 €
Ju kurseni: 100,00 €

35 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Orë FitBit Sense Hiri/Argjendt është një orë inteligjente e krijuar për t'ju ndihmuar të reduktoni stresin dhe të monitoroni rrahjet e zemrës suaj. Ajo vjen me veçori të tilla si monitorimi i stresit dhe një sensor EDA që zbulon aktivitetin elektrodermal për t'ju ndihmuar të menaxhoni më mirë stresin.


- Monitorimi i stresit dhe sensori EDA

- Sensori i temperaturës së lëkurës në kyçin e dorës

- Njoftimet për rrahjet e zemrës

- GPS i integruar

- Dizajn i nivelit të lartë me unazë inox


Produkte të ngjashme