Blej tani

status:

Dorëz metalike Mobilex 45cm, e bardhë

Numri i produktit: ACN-300102316
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Mobilex

18 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Dorëza metalike për banjo është projektuar për të ofruar mbështetje dhe stabilitet. Ajo ka një gjatësi prej 45 cm dhe një diametër prej 2.5 cm. Dorëza është e bardhë dhe është e montueshme në mur. Produkti është i markës Mobilex.

  • Gjatësia: 45 cm
  • Diametri: 2.5 cm
  • Materiali: Metal
  • Ngjyra: E bardhë
  • Montimi: Në mur
Detajet
Lloji i montimit: Në mur
Materiali: Metal
Ngjyra: E bardhë