Blej tani

status:

Numri i produktit: MET-200000093
Disponueshmëria:

2

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi fitbit

49 00

Përfshinë TVSH 18%

84,00 €
Ju kurseni: 35,00 €

42 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Orë FitBit Inspire 3 është një gjurmues fitnesi më i mirë i krijuar për t'ju ndihmuar të monitoroni aktivitetin tuaj të përditshëm dhe të përmirësoni shëndetin tuaj të përgjithshëm.


- Gjurmimi i detajuar i lëvizjes shtatë-ditore

- Ndjekja totale ditore 30-ditore

- Ndjekja e të dhënave të rrahjeve të zemrës në intervale 1 sekondë gjatë stërvitjes dhe intervale 5 sekondash gjatë të gjitha kohërave të tjera

- Rrip silikoni premium për rehati gjatë stërvitjes

- Pajtueshmëria me Google dhe sistemet operative të njohura të telefonit


Produkte të ngjashme