Blej tani

status:

Këpucë të rastësishme Forelli për femra, ngjyrë kafe

Numri i produktit: HPG-200524518.2
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Forelli
Madhësia

59 00

Përfshinë TVSH 18%

87,00 €
Ju kurseni: 28,00 €

32 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Këpucët e rastësishme Forelli janë të dizajnuara për femra dhe vijnë në ngjyrë kafe. Ato janë prodhuar në Turqi dhe janë të bëra me 100% lëkurë në sipërfaqen e jashtme dhe brendshme, duke ofruar një ndjesi komforti dhe cilësie të lartë.

Këto këpucë kanë një bazë Thermo që siguron qëndrueshmëri dhe një peshë prej 575 gramësh për çiftin, e cila është ideale për përdorim të përditshëm. Gjithashtu, ato kanë një lartësi të takës prej 3.5 cm, e cila ofron një shtesë të vogël në gjatësi pa komprometuar rehatinë.

  • Prodhuar në Turqi
  • Materiali i jashtëm dhe i brendshëm: 100% lëkurë
  • Baza Thermo për qëndrueshmëri
  • Pesha: 575 gramë për çift
  • Lartësia e takës: 3.5 cm
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E kaftë