Blej tani

status:

Pompë me vakum Zwilling Fresh & Save, 19 cm, e bardhë

Numri i produktit: ACN-300000299
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Zwilling

55 00

Përfshinë TVSH 18%

61,00 €
Ju kurseni: 6,00 €

10 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Pompë vakum Zwilling Fresh & Save - 19 cm e bardhë 36801-000-0

Pompa vakum pa tel Zwilling Fresh & Save është një pajisje jashtëzakonisht e përshtatshme që do t'ju lejojë të pastroni produktet dhe pjatat tuaja të preferuara pa mundim dhe komplikime të panevojshme. Duke e përdorur atë, ju do të ndryshoni dietën tuaj për mirë: mishi, frutat ose perimet e ruajtura në vakum ruajnë të gjithë shijen dhe vlerat e tyre ushqyese deri në 5 herë më shumë, dhe ju hani më të shëndetshëm dhe më të shijshëm. Falë kushteve të përshtatshme të ruajtjes, nuk shqetësoheni për problemin e mbetjeve ushqimore.


Paketimi me vakum është bërë i lehtë si kurrë më parë

Ju ndoshta po pyesni veten nëse paketimi me vakum është i ndërlikuar?

Gjithçka që duhet të bëni është ta vendosni në valvul në një enë ose qese të përshtatshme për ruajtjen e ushqimit dhe të shtypni butonin. Pompa do të nxjerrë ajrin brenda pak minutash dhe do të fiket automatikisht, dhe ju mund të shijoni ushqim të mbrojtur në mënyrë të përkryer.


Përshtatet të gjitha kontejnerët dhe çantat e ushqimit me vakum Zwilling.


Benefitet e pompës vakum Zwilling Fresh & Save:

  • Wireless, i karikuar me kabllo mikro USB (përfshirë)
  • Bateri litium-jon me jetëgjatësi
  • Pompon në sekonda me vetëm një buton
  • Bllokimi automatik kur arrihet niveli i duhur i vakumit
  • I lehtë, i dobishëm, i bërë nga plastika ABS me cilësi të lartë
  • Funksionim jashtëzakonisht i qetë
  • Dizajn elegant nga stilisti i famshëm italian Matteo Thun
Detajet
Copë: 1
Ngjyra: E bardhë
Pesha: 330 g
Tensioni i baterisë: 3.7 V


Produkte të ngjashme