Blej tani

status:

Aparat për kafe Smeg 50' Style, i kuq

Numri i produktit: RMU-200000538
Disponueshmëria:

9

Transporti:

FALAS

Brendi Smeg

563 00

Përfshinë TVSH 18%

638,00 €
Ju kurseni: 75,00 €

12 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Smeg 50' Style, është një aparat ekspres plotësisht automatik që sjell hijeshi retro në banakun tuaj. Me ngjyrën e saj të kuqe dhe dizajnin e stilit të viteve '50, ajo nuk është vetëm një pajisje funksionale, por edhe një shtesë elegante për kuzhinën tuaj. Me një fuqi 1350 W dhe një sistem ngrohjeje termoblock, kjo aparat kafeje siguron pirje të shpejtë dhe efikase. Ka një presion maksimal funksionimi prej 19 bar, i cili garanton nxjerrjen e përsosur të shijeve nga kokrrat tuaja të kafesë.


Karakteristikat kryesore:


  • Cilësimet e rregullueshme të mullirit për kafe të personalizuar
  • Aftësi për të bërë Americano, kapuçino, ekspres dhe ristretto
  • Njësia e heqshme e pirjes dhe rezervuari i ujit për pastrim të lehtë
  • Kapaciteti i rezervuarit të ujit 1.4L


Detajet
Energjia elektrike: 1350 W
Fikja automatike: Po
Frekuenca e hyrjes AC: 50- 60 Hz
Gjatësia e kabllos: 1 m
Kapaciteti: 1.4 L
Lloji i kontrollit: Me buton
Materiali: Alumin
Ndërprerës i ndezjes & fikjes: Po
Ngjyra: E kuqe
Tensioni i hyrjes AC: 220 - 240 V


Produkte të ngjashme