Blej tani

status:

Numri i produktit: MET-200000106
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi fitbit

164 00

Përfshinë TVSH 18%

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Orë FitBit Versa 2 rozë është një orë inteligjente e krijuar për të gjurmuar aktivitetet tuaja të përditshme. Ai vjen me veçori inovative si përgjigjet zanore ndaj mesazheve (vetëm për Android), Spotify, rezultate të cilësisë së gjumit brenda aplikacionit, pagesë të sigurt me #FitbitPay, plus një ekran ekrani gjithmonë aktiv.


- Gjurmon aktivitetin e përditshëm

- Monitorimi i gjumit me gjurmim të lehtë, të thellë dhe REM të gjumit

- Monitorimi i rrahjeve të zemrës 24/7

- Ndjekja e fitnesit me 20 mënyra ushtrimesh dhe njohje automatike të ushtrimeve

- Veçori inteligjente si përgjigjet zanore, njoftimet dhe kontrolli i muzikës

- Fytyra e orës dhe aksesorët e personalizueshëm.


Produkte të ngjashme

72h

59 00
65,00 €
-9%
24h

189 00
289,00 €
-35%
72h