Blej tani

status:

Numri i produktit: MET-200000097
Disponueshmëria:

4

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi fitbit

189 00

Përfshinë TVSH 18%

289,00 €
Ju kurseni: 100,00 €

35 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Orë FitBit Sense Lunar/ari i butë është një orë inteligjente e krijuar për t'ju ndihmuar të reduktoni stresin dhe të monitoroni rrahjet e zemrës suaj. Ora vjen me mjete për shëndetin e zemrës, menaxhimin e stresit, tendencat e temperaturës së lëkurës dhe më shumë.


- Skanimi EDA dhe sensori i monitorimit të stresit për t'ju ndihmuar të menaxhoni stresin

- Sensori i temperaturës së lëkurës për të gjurmuar tendencat me kalimin e kohës

- Monitorim i rrahjeve të zemrës dhe njoftime për rrahje të parregullta të zemrës

- Gjurmimi GPS për vrapim, çiklizëm dhe aktivitete të tjera

- Anëtarësimi në Fitbit Premium për 6 muaj, me analitikë të detajuar dhe njohuri ekskluzive shëndetësore


Produkte të ngjashme