Blej tani

status:

Numri i produktit: MET-200000101
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi fitbit

259 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Orë FitBit Versa 4 është një orë inteligjente fitnesi e zezë/gri e krijuar nga Fitbit. Ora është e mbushur me veçori për t'ju ndihmuar të gjurmoni nivelet e fitnesit, shëndetit, gjumit dhe stresit. 


- Ndjekja e rrahjeve të zemrës

- Integrimi GPS

- Ndjekja automatike e ushtrimeve

- Ndjekja e gjumit dhe fazat e gjumit

- Menaxhimi i stresit dhe seancat e frymëmarrjes

- Ndjekja e oksigjenit në gjak SpO2

- Monitorimi i shëndetit menstrual

- Fitbit Pay për pagesat pa kontakt


Produkte të ngjashme