Blej tani

status:

Numri i produktit: MET-200000934
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi

249 00

Përfshinë TVSH 18%

319,00 €
Ju kurseni: 70,00 €

22 %

Dorëzimi me 01.03.2024 deri 02.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Prezantimi i Samsung Galaxy Watch 6 BT 40mm, një orë inteligjente e fundit që kombinon pa probleme stilin, funksionalitetin dhe inovacionin.


Dizajn i mrekullueshëm

Galaxy Watch 6 përmban një dizajn elegant dhe elegant 40 mm, duke e bërë atë aksesorin perfekt për çdo rast.

E krijuar me materiale të cilësisë së lartë, ora jo vetëm që duket premium, por gjithashtu siguron qëndrueshmëri.


Ekran i gjallë

Shijoni një përvojë shikimi të pastër kristal në ekranin e gjallë AMOLED me një madhësi ekrani 40 mm.

Ndërfaqja e ndjeshme ndaj prekjes ofron navigim të lehtë përmes aplikacioneve, njoftimeve dhe miniaplikacioneve.


Ndjekja e shëndetit dhe fitnesit

Monitoroni udhëtimin tuaj të fitnesit në mënyrë gjithëpërfshirëse me sensorë të avancuar të shëndetit, duke përfshirë monitorimin e rrahjeve të zemrës, gjurmimin e gjumit dhe menaxhimin e stresit.

Ora vjen e pajisur me një sërë mënyrash stërvitjeje, duke siguruar gjurmim të saktë për aktivitete të ndryshme.


GPS i integruar

Eksploroni botën me besim duke përdorur veçorinë e integruar GPS që gjurmon me saktësi aktivitetet tuaja në natyrë dhe ofron të dhëna vendndodhjeje në kohë reale.


Lidhja me valë

Qëndroni të lidhur pa telefonin tuaj me lidhjen Bluetooth, duke ju lejuar të merrni telefonata, mesazhe dhe njoftime direkt në kyçin e dorës.

Lidhu pa probleme me pajisje të tjera Samsung për një ekosistem inteligjent plotësisht të integruar.


Bateria me jetëgjatësi

Galaxy Watch 6 krenohet me një jetëgjatësi mbresëlënëse të baterisë, duke siguruar që ajo të qëndrojë e ndezur gjatë gjithë ditës suaj të zënë.

Karikoni orën tuaj pa mundim me aftësitë e përshtatshme të karikimit me valë.


Karakteristikat e zgjuara

Qasuni në një sërë aplikacionesh nga Dyqani Galaxy, personalizoni fytyrat e orës dhe shijoni komoditetin e komandave zanore me integrimin Bixby.

Ora është rezistente ndaj ujit, duke ju mundësuar ta mbani në ambiente të ndryshme, pavarësisht nëse jeni duke notuar apo ju kap shiu.


Teknologji e avancuar

Përfitoni nga fuqia e sensorëve të avancuar, duke përfshirë një monitor EKG dhe monitorimin e presionit të gjakut, duke ofruar njohuri të vlefshme shëndetësore.


Produkte të ngjashme