Blej tani

status:

Smartwatch për fëmijë 6+ FitBit Ace3, 0.96", e zezë

Numri i produktit: MET-200000095
Disponueshmëria:

4

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi fitbit

49 00

Përfshinë TVSH 18%

84,00 €
Ju kurseni: 35,00 €

42 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

FitBit Ace 3 është një orë inteligjente e krijuar posaçërisht për fëmijët e moshës 6 vjeç e lart. Rripi i tij i rehatshëm silikoni është i rregullueshëm dhe i sigurt, duke u bërë aty për fëmijët aktivë.


- Rrip silikoni i rehatshëm dhe i sigurt

- Jetëgjatësia e baterisë 8 ditë

- Rezistent ndaj ujit deri në 50 metra

- Funksioni i Pamjes së Prindërve për monitorim dhe miratim të lehtë

- Gjurmues i gjumit, sfida familjare, kronometër dhe fytyra të ndryshme të orës


Produkte të ngjashme