Blej tani

status:

Numri i produktit: MET-200000092
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi fitbit

109 90

Përfshinë TVSH 18%

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Orë FitBit Inspire 3 është një gjurmues aktiviteti që mund të mbajë gjurmët e lëvizjeve dhe rrahjeve të zemrës suaj.


- Gjurmon lëvizjet dhe rrahjet e zemrës deri në 7 ditë

- Ruan totalet ditore për 30 ditët e fundit

- Rrip i rehatshëm silikoni me shtrëngim plastik

- Monitoron nivelin e gjumit dhe stresit

- E pajtueshme me Google dhe sistemet operative të njohura të telefonit


Produkte të ngjashme