Blej tani

status:

Numri i produktit: MET-200000088
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi fitbit

99 00

Përfshinë TVSH 18%

149,00 €
Ju kurseni: 50,00 €

34 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Gjurmuesi i aktivitetit FitBit Luxe në të zezë/grafit është një pajisje e veshur me teknologji të lartë që ofron një sërë veçorish për t'ju ndihmuar të monitoroni gjendjen fizike dhe shëndetin tuaj. 


- Ekran AMOLED me ngjyra për statistika të gjalla dhe pamje të orës

- Sensori optik i rrahjeve të zemrës Pure Pulse për monitorim 24/7 të rrahjeve të zemrës

- Lidhje GPS për gjurmimin e ritmit dhe distancës në kohë reale

- Rezistent ndaj ujit deri në 50 metra për not dhe aktivitete ujore

- Mjete për gjurmimin e gjumit dhe menaxhimin e stresit për pushim dhe relaksim më të mirë


Produkte të ngjashme