Blej tani

status:

Kufje Gaming eShark ESL-HS4 Taiko

Numri i produktit: MET-200000081
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi eShark

72 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Zhyteni veten plotësisht në lojë falë cilësisë së jashtëzakonshme të tingullit të kombinuar me rehati dhe elegancë të pashembullt.

Me Dëgjueset 53 mm, shtrirjen e frekuencës 20Hz - 20 000Hz dhe impedanc 64Ω + - 15Ω, ju jeni të siguruar që të merrni cilësinë më të mirë të zërit

Dizajn krejt të zi, elegant, me jastëkë të butë veshi dhe mbulesë mbi veshin, keni një palë kufje për lojtarë që kërkojnë vetëm më të mirën.


Specifikat


Butoni i heshtjes

Kontrolli i zërit: Analog + dixhital (përshtatës USB)

Hub USB

Ndjeshmëria e mikrofonit: -42dB +/- 3DB

Impedanca mikrofonit: 2.2 kOhma

Orientimi: Gjithëpërfshirës

Ndjeshmëria: 110dB +/- 3DB (@ 1HHz)

Impedanc: 64 Ohm-a +/- 15 Ohm-a

Shtrirja e frekuencës: 20Hz - 20kHz

Madhësia e dëgjueses: 53 mm

Lloji: Kufje gaming

Interface: USB 2.0

Kabllor i gërshetuar

Pesha: 268g

Gjatësia e kabllos: 1m (kufje) + 1.5m (përshtatës USB)

Materiali: Metal / plastik

Ngjyra: E Zezë / Argjend


Produkte të ngjashme