Blej tani

status:

Altoparlant Lenovo K30 me Bluetooth, i zi

Numri i produktit: NRB-200000320
Disponueshmëria

4

Transporti:

FALAS

Furnitori: Nrubi Group SHPK
Brendi

19 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 15.04.2024 deri 16.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Altoparlant Lenovo K30 me Bluetooth, i zi 

Veçoritë

1. Bluetooth 5.0 siguron çiftimin e menjëhershëm. Altoparlantët me valë kanë shpejtësi më të shpejtë lidhjeje, transmetim më të qëndrueshëm të sinjalit dhe konsum më të ulët të energjisë.

2. Bateria e integruar 1200 mAh Litumi, ju jep deri në 6-8 orë muzikë pa ndërprerje me një karikim të vetëm.

3. Mikrofoni i integruar me ndjeshmëri të lartë, biseda me një çelës pa duar, ju bën t'u përgjigjeni telefonatave pa arritur në telefonin tuaj.

4. Mund të përdoret me telefona celularë, kompjuterë, për iPad, për iMac, ose për lojëra, si altoparlant portativ dhe më shumë.

5. Tingull rrethues HIFI dhe efekte të fuqishme të zërit të basit.

6. I pershtatshem per dhome gjumi, banjo, kuzhine, zyre, konference, udhetim pune, pushime etj.

7. Mini altoparlanti portativ ka përmasa kompakte dhe peshë të lehtë.


Specifikimet:

Materiali: Plastike

Versioni i Bluetooth: Bluetooth 5.0

Gama me valë: Rreth 8-10 metra (pa pengesa)

Kapaciteti i baterisë: 1200 mAh

Koha e qëndrueshmërisë: Rreth 6-8 orë (varet nga vëllimi i muzikës)

Koha e karikimit: Rreth 3 orë

Briri: 3 W

Mikrofoni i integruar: Po

Madhësia: 79*79*62 mm

Pesha: rreth 240 g

Detajet
Brendi: Lenovo
Jetëgjatësia e baterisë: 8 orë
Kapaciteti i baterisë: 1200 mAh
Lloji i baterisë: Lithium-Ion
Pesha: 240 g
Versioni i Bluetooth-it: 5.0


Produkte të ngjashme