Blej tani

status:

Kufje Patriot Memory Viper V330, me kabllo, të zeza

Numri i produktit: ACN-300022166
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Patriot Memory

32 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 18.04.2024 deri 19.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kufjet me kabllo Patriot Memory Viper V330 janë një aksesor audio i fokusuar për gaming, i krijuar për të ofruar cilësi dhe rehati gjithëpërfshirëse të zërit gjatë seancave të lojërave. Me veçoritë të orientuara nga lojtarët dhe dizajnin elegant, këto kufje përmirësojnë përvojën tuaj të lojërave.


Përsosmëria e audios së lojrave

Kufjet Viper V330 ofrojnë audio me cilësi të lartë për t'ju zhytur në lojërat tuaja të preferuara, duke ju lejuar të dëgjoni çdo detaj, nga hapat deri te shpërthimet.


Dizajni i rehatshëm

Dizajni i shiritit të kokës siguron një përshtatje të rehatshme gjatë seancave të gjata të lojërave, duke minimizuar lodhjen dhe parehatinë.


Izolues të zhurmave

Kupat e veshit që izolojnë zhurmën ndihmojnë në bllokimin e shpërqendrimeve të jashtme, duke ju lejuar të përqendroheni vetëm në përvojën tuaj të lojës.


Mikrofoni i pastër

Kufjet përmban një mikrofon të integruar me cilësi të qartë audio, duke mundësuar komunikim pa probleme me shokët e skuadrës gjatë lojërave me shumë lojtarë.


Kontrollet në linjë

Kontrollet në linjë ju lejojnë të rregulloni nivelet e volumit, të çaktivizoni mikrofonin dhe të kontrolloni cilësimet e tjera të audios pa pasur nevojë të largoheni nga loja.


Lidhja me kabllo

Me lidhjen me kabllo, mund të mbështeteni në performancën e qëndrueshme të audios pa u shqetësuar për jetëgjatësinë e baterisë.


Përputhshmëria e gjithanshme

Kufjet janë të përputhshme me platforma të ndryshme lojrash, duke përfshirë PC, konzola dhe pajisje celulare.


Ndriçimi LED

Kufjet mund të kenë thekse ndriçimi LED që shtojnë një prekje stili në konfigurimin tuaj të lojërave.

Detajet
Anulimi i zhurmës: Po
Frekuenca e kufjeve: 20 - 20000 Hz
Lloji: Box
Ngjyra: E zezë
Pesha: 340 g
Sistemi operativ: Windows 11
Stili i veshjes: Në pjesën e kokës
Thellësia: 220 mm


Produkte të ngjashme