Blej tani

status:

Kufje Gaming eShark ESL-HS5 KUGO, të zeza

Numri i produktit: MET-200000074
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi eShark

49 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

E thjeshtë por e fuqishme. Modeste, por elegante. Zë i freskët nga dëgjueset 50 mm dhe mikrofoni gjithëpërfshirës ju lidhin me lojën në një nivel tjetër.

Jastëkë të butë, të rehatshëm që peshojnë vetëm 280g do ta bëjnë lojën tuaj të këndshme, madje edhe për periudha më të gjata.

Një mikrofon i krijuar për komunikim me shokët tuaj në situatat më dinamike dhe stresuese. Heshtni mikrofonin tuaj nëse është e nevojshme. Shtrirja e frekuencës 50 Hz - 16 kHz.

Kugo vjen me përshtatës audio 2 x 3,5 mm në 1 x 3,5 mm 4 pin i cili ju lejon të përdorni këtë kufje me konzolen PlayStation.


Specifikat


Butoni i heshtjes

Kontrolli i zërit: Në kabllo

Mikrofon: Po

Ndjeshmëria e mikrofonit: -38 dB

Impedanca e mikrofonit: 2.2 kOhm-a

Orientimi: Njëdrejtimëshe

Ndjeshmëria: 100 dB

Impedanca: 30 Ohm-a

Diapazoni i frekuencës: 20Hz - 20kHz

Madhësia e altoparlantit: 50 mm

Lloji: Kufje Gaming USB

Interface: USB 2.0

Ndriçim: Po, logoja

Pesha: 280g

Gjatësia e kabllit: 2m

Materiali: Plastikë / Metal

Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme