Blej tani

status:

Tharëse për flokë BaByliss 6719DE, 2200 W, e zezë

Numri i produktit: ACN-300003530
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi BaByliss

55 00

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Tharëse flokësh me motor AC, prodhim Italian, me fuqi 2200 W

Kjo tharëse flokësh është jonike kundër kërcitjes

Ka 2 cilësime të nxehtësisë dhe 2 cilësime shpejtësie + konfigurim i ajrit të ftohtë që mbyllet

Ka një grykë jashtëzakonisht të hollë prej 6 x 75 mm dhe 6 x 90 mm si dhe ka një difuzor profesional për kaçurrela

Detajet
Energjia elektrike: 2200 W
Funksioni i ajrit të ftohtë: Po
Funksioni jonik: Po
Ngjyra: E zezë
Numri i niveleve të ngrohjes: 3
Numri i shpejtësive: 2


Produkte të ngjashme