Blej tani

status:

Tharëse për flokë ProfiCare PC-HT 3009, 1400 W, e kaftë

Numri i produktit: ACN-300003541
Disponueshmëria

4

Transporti:

FALAS

Brendi ProfiCare

12 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 18.04.2024 deri 19.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Tharëse flokësh kompakte 1400 W. Ka 2 nivele të temperaturës / fuqisë, një mbajtëse të lëvizshme, rrotulluese 360 ° për formësimin e modelit të flokëve dhe një lak për varje të përshtatshme.

Detajet
Energjia elektrike: 1400 W
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Funksioni i ajrit të ftohtë: Po
Funksioni jonik: Po
Ngjyra: Ari
Numri i niveleve të ngrohjes: 2
Numri i shpejtësive: 2
Pesha: 340 g
Tensioni i rrymës (V): 220 - 240 V


Produkte të ngjashme