Blej tani

status:

Tharëse për flokë Philips BHD350/10, 2100W, e zezë/rozë

Numri i produktit: YLL-200000190
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi Philips

25 00

Përfshinë TVSH 18%

28,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

11 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Tharje e fuqishme me 2100W

Kjo tharëse flokësh 2100 W krijon fluks të fuqishëm ajri për rezultate të bukura çdo ditë.


Shtojca ThermoProtect

Shtojca ThermoProtect e dizajnuar në mënyrë unike përzien fuqishëm ajrin e ngrohtë dhe të ftohtë për kujdesin e përditshëm. E ulë temperaturën me 15°C duke i tharë flokët me shpejtësi.


Kujdes i avancuar jonik për flokë të shndritshëm dhe pa kërcitje

Ky sistem i fuqishëm jonik gjeneron deri në 20 milionë jone në një seancë tharjeje, duke intensifikuar shkëlqimin e flokëve tuaj. Kështu që ju mund të shijoni flokë të shkëlqyeshëm dhe pa kërcitje.


Kontroll i saktë me 6 cilësime të nxehtësisë dhe shpejtësisë

Zgjidhni me lehtësi kombinimin e nxehtësisë dhe shpejtësisë që funksionon më mirë për flokët dhe stilin tuaj. Gjashtë cilësime të ndryshme sigurojnë kontroll të saktë për stilimin e përshtatur.

Detajet
Energjia elektrike: 2100 W
Funksioni i ajrit të ftohtë: Po
Funksioni jonik: Po
Numri i shpejtësive: 2

5

5 nga 5 Vlerësimet


Shkëlqyeshëm (1)
Shumë mirë (0)
Mirë (0)
E pranueshme (0)
E pakënaqshme (0)

January 23, 2024 14:16

Alban

Produkt shum i mire.

Produkti ka dale shume i mire jam i kenaqur me cilesine, dhe kohen e dergimit.

Produkte të ngjashme