Blej tani

status:

Fen Babyliss 6719DE, 2200 W, Ngjyrë e Zezë

Numri i produktit: ACN-300003530
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Babyliss

44 00

Përfshinë TVSH 18%

59,00 €
Ju kurseni: 15,00 €

25 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Feni Babyliss 6719DE është një pajisje e fuqishme dhe efikase për tharjen dhe stilimin e flokëve. Me një motor AC dhe një fuqi prej 2200 W, ky fen ofron performancë të lartë dhe rezultate të shpejta. Ngjyra e tij e zezë dhe dizajni modern e bëjnë atë të përshtatshëm për çdo përdorues.

Ky fen vjen me tre nivele të ndryshme ngrohjeje dhe dy shpejtësi, duke ju mundësuar të personalizoni procesin e tharjes sipas nevojave tuaja. Pajisja është e lehtë për t'u përdorur dhe ideale për përdorim të përditshëm.

  • Motor AC për performancë të lartë.
  • 2200 W fuqi për tharje të shpejtë.
  • Tre nivele ngrohjeje dhe dy shpejtësi.
  • Ngjyrë e zezë dhe dizajn modern.
  • I përshtatshëm për çdo lloj floku.
Detajet
Energjia elektrike: 2200 W
Funksioni i ajrit të ftohtë: Po
Funksioni jonik: Po
Ngjyra: E zezë
Numri i niveleve të ngrohjes: 3
Numri i shpejtësive: 2


Produkte të ngjashme