Blej tani

status:

Numri i produktit: REV-200003939
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Rev-Duo
Brendi Zyxel

5 95

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 15.04.2024 deri 16.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ngjyra profesionale e flokëve krem. Siguron ngjyrosje perfekte, natyrale me mbulim 100% të flokëve të bardhë. Vaji i farave të lirit dhe aloe vera reduktojnë shfaqjen e sensibilizimit të lëkurës dhe ofrojnë mbrojtje natyrale për flokët dhe lëkurën. Me një pasqyrë të dytë mund të shihni qartë edhe pjesën e pasme të kokës. Përmbahuni gjithmonë udhëzimeve për kohën e ekspozimit dhe vishni një kapak dushi në mënyrë që boja të mos pikojë. Shpëlajeni produktin derisa uji të jetë i pastër dhe përfundoni me një kondicioner mbrojtës ngjyrash. Gjithashtu, përfshini produkte për mbrojtjen e ngjyrave në rutinën tuaj të përditshme të kujdesit të flokëve për ta mbajtur ngjyrën tuaj të re të duket e freskët për një kohë të gjatë. Pse është kaq e rëndësishme të ndiqni të gjitha këto hapa? Ngjyrosja e flokëve tuaj tani është më e lehtë se kurrë falë zhvillimit të ngjyrat e flokëve me cilësi të lartë dhe të lehta për t'u përdorur. Por për rezultate profesionale duhet të silleni si profesionist. . Është më mirë ta lini të thithet për një kohë të gjatë, gjë që do të heqë disa nga pigmentet nga flokët dhe do t'i bëjë sërish pak më të lehtë.


Produkte të ngjashme