status:

Brendi më i njohur në Gjermani vetëm në foleja

Besuar nga 500,000+ klientë 4.4

Nuk testohen tek kafshët

Përbërës natyral

Të testuara dermatologjikisht

Prodhuar në Gjermani

PRODUKTET MË TË KËRKUARA
24h

14 00
20,00 €
-30%
Zbritje
24h

3 00
15,00 €
-80%
Zbritje
24h

2 40
12,00 €
-80%

Përbërës të sigurt për lëkurë të ndjeshme

Siguroni kujdes të shtuar për lëkurën tuaj të ndjeshme me përbërës të sigurt. Mësoni rreth përbërësve qetësues, opsioneve hipoalergjike dhe formulimeve pa aromë.

Produktet thelbësore për rutinën tuaj

Nga pastruesit e butë dhe kremat hidratuese, maskat dhe serumet ndërtoni një rutinë për kujdesin dhe rigjenerimin e lëkurës tuaj.

Shfaqni një shkëlqim natyral pa grim

Hiqni dorë nga grimi i rëndë dhe shfaqni bukurinë tuaj natyrale! Zbuloni sekretet e kujdesit të lëkurës që promovojnë një lëkurë rrezatuese dhe të shëndetshme.

Mask Group 149

Të preferuarat

Lëkurë e butë dhe thellësisht e hidratuar

Parandalon krijimin e njollave

Ndihmon në forcimin e zonës së ndjeshme të syve

COCOS DAY Krem hidratues për fytyrë

€22.00

SHIKO PRODUKTIN

Të preferuarat

Kujdesi i syve për një pamje të freskët

Ndihmon në reduktimin e rrathëve të errët

Ndihmon në forcimin e zonës së ndjeshme të syve

CARA LOOK Krem për sy

€20.00

SHIKO PRODUKTIN

Të preferuarat

Fsheh skuqjen e shenjave

Ndihmonë në parandalimin dhe rigjenerimin e shenjave

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës

ROSE SOS Krem anti-shenja

€12.00

SHIKO PRODUKTIN

COCOS

Linja e produkteve COCOS është zhvilluar posaçërisht për lëkurë normale dhe të thatë.

Falë produkteve të tij ushqyese dhe pastruese, ai e mbështet lëkurën çdo ditë në rigjenerimin e saj.

Mask Group 152
Mask Group 151

ALOÉ

Linja ALOÉ është formuluar posaçërisht për lëkurë normale dhe të dehidratuar. Trajtimet hidratuese dhe plotësuese ndihmojnë për të arritur një rrezatim natyral të lëkurës.

Në mision për t’ju ndihmuar të arrini lëkurën tuaj më të mirë.

Ne synojmë t’ju ofrojmë kujdesin më të mirë të mundshëm të lëkurës me zgjidhje që plotësojnë nevojat tuaja unike të bërë me dashuri në Berlin.