Blej tani

status:

Tharëse për flokë Philips DryCare BHD272/00, 2100 W, e zezë

Numri i produktit: ACN-300003578
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Philips

39 00

Përfshinë TVSH 18%

43,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

9 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Tharësja Philips Pro është e pajisur me një motor profesional AC që lejon shpejtësinë e ajrit deri në 130 km/h për rezultate të shpejta dhe profesionale. Gjithashtu ka një cilësim ThermoProtect për temperaturë optimale, duke parandaluar mbinxehjen.


Tharje e shpejtë, motor AC efikas

Tharëse Philips Pro ka një motor të fuqishëm AC të zhvilluar për përdorim profesional. Falë tij, ajri lëviz me shpejtësi deri në 130 km/h, gjë që siguron rezultate të shpejta dhe të kënaqshme.


Fuqia 2100 W për rezultate perfekte dhe tharje të shpejtë

Kjo tharëse Pro 2100W ofron rrjedhje të fuqishme ajri. Kombinimi i fuqisë dhe shpejtësisë e bën tharjen dhe stilimin e flokëve tuaj më të shpejtë dhe më të lehtë.


Cilësimi i temperaturës ThermoProtect

Cilësimi i temperaturës ThermoProtect siguron temperaturën optimale të tharjes dhe mbrojtje shtesë kundër mbinxehjes së flokëve. Me të njëjtën rrjedhje të fuqishme ajri, ju mund t'i thani flokët në mënyrë efektive pa i dëmtuar ato.


Jonizimi për flokë të lëmuar, pa kërcitje dhe me shkëlqim

Jonet negative të ngarkuara parandalojnë staticitetin, përmirësojnë gjendjen e flokëve dhe lëmojnë kutikulat e tyre, duke i shtuar shkëlqim dhe shkëlqim flokëve. Si rezultat, flokët bëhen të lëmuar, me shkëlqim dhe nuk kërcejnë.


6 cilësime të shpejtësisë dhe temperaturës për kontroll të përsosur

Shpejtësia dhe temperatura e kërkuar mund të rregullohen për të krijuar modelin e përsosur të flokëve. Gjashtë cilësime të ndryshme ju japin kontroll optimal dhe ju lejojnë të krijoni me saktësi modelin e përsosur të flokëve të përshtatur për nevojat tuaja.

Detajet
Energjia elektrike: 2100 W
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Funksioni i ajrit të ftohtë: Po
Funksioni jonik: Po
Gjatësia: 1.8 m
Gjatësia e kabllos: 1.8 m
Ngjyra: E zezë
Tensioni i rrymës (V): 220 V


Produkte të ngjashme