Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Shtrydhëse frutash Philips, 400 W, e zezë

Numri i produktit: ACN-300003384
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Philips

83 78

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Shtrydhëse frutash e perimesh kompakte gjithmonë pranë banakut të kuzhinës tuaj

Me vetëm gjysmën e madhësisë, kjo shtrydhëse frutash e perimesh merr hapësirë të kufizuar. Mund ta lini në tavanin e kuzhinës ose ta ruani lehtësisht.


Lëng direkt në gotën tuaj

Ky shtrydhëse frutash ju lejon të përdorni gotën tuaj (lartësia maksimale 12 cm). Vendoseni direkt nën rubinetin e integruar dhe jeni gati për lëngje.


Lëng deri në 1.5L me një lëvizje

Mund të bëni deri në 1.5L lëng me një lëvizje pa pasur nevojë të zbrazni enën.


Teknologji QuickClean

Shtrydhësi i frutave Philips është projektuar për pastrim të lehtë falë teknologjisë QuickClean. Pastrimi tani mund të bëhet brenda 1 minute, falë kontejnerit të integruar të pulpës dhe sipërfaqeve të lëmuara.


Sitë QuickClean

Shumë copëza zakonisht ngecin në sitë, gjë që e bën shumë të vështirë pastrimin. Falë teknologjisë inovative QuickClean, të gjitha sipërfaqet e sitës janë të lëmuara, gjë që ju ndihmon të fshini fijet me një sfungjer standard kuzhine.


Kontroll i lehtë i enës

Shijoni një përvojë të vërtetë interaktive të lëngjeve. Kapaku dhe ena janë transparente, kështu që ju mund të shihni lëngjet e frutave dhe perimeve. Ju gjithashtu shikoni drejtpërdrejt kur ena është plot, që do të thotë se është koha për ta zbrazur atë.


Ndaloni pikimin për të parandaluar pikimin e lëngut

Kur aktivizohet, ndalesa e pikimit do të parandalojë pikimin e shtrydhëses. Gryka e ndalimit të pikimit është shumë e lehtë për t'u pastruar pasi është e shkëputshme dhe është e bërë nga materiale që mund të lahen në enëlarëse. Me një lëvizje të thjeshtë, ju parandaloni pikimin e lëngut dhe mbani të pastër pjesën e sipërme të banakut.


Të gjitha pjesët e lëvizshme mund të lahen në enëlarëse

Për pastrim edhe më të lehtë dhe më të shpejtë, të gjitha pjesët e lëvizshme mund të pastrohen në mënyrë të sigurtë në pjatalarëse.

Detajet
Energjia elektrike: 400 W
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Lloji i ekranit: LED
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme