Blej tani

status:

Termos Zwilling, 420 ml, i zi

Numri i produktit: YLL-200000084
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Foleja Special
Brendi Zwilling

19 00

Përfshinë TVSH 18%

24,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

21 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Uji është shuarësi i përsosur i etjes. Shtimi i disa frutave të freskëta ose përzierja e çajit tuaj e bën atë një përvojë të vërtetë shije. Pothuajse ide të panumërta përgatitore janë në dispozicion dhe nuk ka kufizime në kreativitetin tuaj. Kjo bëhet edhe më e thjeshtë me termosin ZWILLING. Thjesht shtoni fruta, gjethe çaji ose xhenxhefil të freskët direkt në shishen Thermo. Futja e sitës ju lejon të shijoni pijen tuaj të preferuar pa kufizime duke mbajtur fruta dhe gjethe çaji brenda shishes. Termosi ju lejon të merrni deri në 420 ml lëng me vete jashtë pa asnjë rrjedhje. Çaji i nxehtë qëndron i nxehtë në filxhanin e udhëtimit deri në 7 orë dhe pijet e ftohta janë ende të ftohta këndshëm edhe pas 10 orësh. Filtri i çajit i izoluar me vakum është i sigurt për enëlarëse dhe përmban një filtër të lëvizshëm. Baza praktike që nuk rrëshqet gjithashtu siguron qëndrueshmëri kur qëndroni në këmbë dhe është e qetë kur ulet. Termosi në ngjyrë të zezë klasike është ideal për çdo rast dhe shuan etjen kudo që të jeni dhe në çdo kohë. Dizajni i zi mat është absolutisht modern dhe vërtet tërheqës.


  • Shishe ideale me vakum për pije të freskëta dhe të shëndetshme në lëvizje
  • Izolim efektiv me dy mure
  • Mban pijet të nxehta deri në 7 orë dhe të ftohta deri në 10 orë
  • Kapaciteti mbushës: 420 ml
  • Dizajn minimalist dhe funksional në të zezë mat
  • I sigurt për enëlarëse dhe rezistent ndaj rrjedhjeve
  • Materiale me cilësi të lartë, pa BPA
  • Çelik inox 18/10
  • Filtri i integruar
  • Baza e parrëshqitshme për stabilitet më të madh dhe vendosje të qetë
Detajet
Kapaciteti: 420 ml
Materiali: Çelik inox
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme