Blej tani

status:

Numri i produktit: PCK-200000259
Disponueshmëria

6

Transporti:

FALAS

Furnitori: Front ICT
Brendi Lamart

13 50

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi me 02.03.2024 deri 04.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Mbajtëse elegante e nga plastika e qëndrueshme për ruajtjen e thikave. E veçanta e brendshme e mbajtëses është për ruajtjen e thikave dhe nuk gërvishen. Lehtë për t’u larë, dizajn shumëngjyrësh.


Specifikat:

Diametri: 11 cm

Përmasat: 11 x 22,5 cm

Materiali: TPR/ silikoni


Produkte të ngjashme