Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200001273
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

6 80

Përfshinë TVSH 18%

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Këto kufje janë aksesori i përsosur për këdo që kërkon një opsion me cilësi të lartë dhe të përballueshme. Me një dizajn elegant argjendi mat, ato me siguri do të plotësojnë çdo stil.

Me një lidhës 3,5 mm, këto kufje janë të pajtueshme me çdo markë pajisjeje, duke i bërë ato të gjithanshme dhe të lehta për t'u përdorur. Gjatësia e kabllit 1,25 m ofron hapësirë të mjaftueshme për lëvizje, ndërsa teknologjia e lidhjes me tela siguron një lidhje të besueshme.

Detajet
Frekuenca e kufjeve: 20 - 20000 Hz
Gjatësia: 1.25m
I përshtatshëm me: Universal
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Ngjyra: Hiri1
Stili i veshjes: Në pjesën e veshëve


Produkte të ngjashme