Blej tani

status:

Peshore Xiaomi Mi 2, e bardhë

Numri i produktit: RMU-200000349
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

13 00

Përfshinë TVSH 18%

14,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

7 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Xiaomi Mi Smart Scale 2 është një peshore personale elektronike e krijuar për të siguruar matje të sakta dhe të besueshme të peshës. Me një peshë maksimale prej 150 kg dhe një peshë minimale prej 0,1 kg, kjo peshore është e përshtatshme për një gamë të gjerë përdoruesish. Shkalla përmban njohjen automatike të përdoruesit, duke lejuar përdorues të shumtë të gjurmojnë lehtësisht peshën dhe përparimin e tyre. E pajisur me teknologjinë Bluetooth 5.0, Xiaomi Mi Smart Scale 2 mund të lidhet pa probleme me pajisjen tuaj celulare. Ai është i pajtueshëm me të dy sistemet operative Android dhe iOS, duke siguruar përputhshmëri me një gamë të gjerë pajisjesh. Shkalla gjithashtu mbështet Analizën e Impedancës Bioelektrike, e cila ofron njohuri shtesë për përbërjen e trupit tuaj.

Detajet
Bluetooth: Po
Fikja automatike: Po
Forma: Katrore
Gjerësia: 280 mm
Llojet e mbështetëses së krahut: Mbështetëse e fortë
Lloji i baterisë: AAA
Lloji i ekranit: LED
Ngjyra: E bardhë
Pesha: 1.2 kg
Tensioni i baterisë: 1.5 V
Versioni i Bluetooth-it: 5.0


Produkte të ngjashme