Blej tani

status:

Numri i produktit: PCK-200000073
Disponueshmëria

5

Transporti:

FALAS

Furnitori: Front ICT
Brendi Sencor

35 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Blender dore Sencor SHB 4110WH

Specifikat: 

  • Konsumi i energjisë: 400 W
  • Enë me kapacitet 500 ml
  • Numri i shpejtësive: 2
  • Material pa BPA (Bisphenol A)
  •  Garancion: 2 vite
  • Fuqia e motorit: 400 W
  • Dorezë në formë ergonomike
  • Bën përzierjen e ushqimeve, frutave dhe perimeve.
  • Është e pajisur me tehe cilësore, të cilat janë gjithashtu inox dhe kanë një sipërfaqe titani.
  • Cilësia e lartë e prodhimit të thikës minimizon humbjen e vitaminave, mineraleve dhe fibrave gjatë përzierjes.


Produkte të ngjashme