Blej tani

status:

Numri i produktit: PCK-200000061
Disponueshmëria

7

Transporti:

FALAS

Furnitori: Front ICT
Brendi Sencor

95 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Blenderi Sencor SNB bluan fruta të tëra, arra, perime, fara dhe superushqime të tjera duke i ruajtur te gjitha vlerat ushqyese për energjinë e përsosur për trupin tuaj. Koktejet ushqyese mund të ndihmojnë në përmirësimin e gjumit, tretjen dhe shërimin pas performancës sportive dhe në furnizimin me energji të trupit tuaj gjatë gjithë ditës. Ideale për përgatitjen e supave, ushqimit për fëmijë, salcave, koktejeve etj.

Pjesët e lëvizshme mund të lahen në enëlarëse.

Blenderi përmban:

 • Gotë për mbajtjen e koktejeve.
 • Gotë me kapacitet 0.8 dhe 1.0 l.
 • Materiali nuk përmban bisphenol A.
 • Materiali titan garanton rritjen e sigurisë.
 • Gjashtë tehe të lëvizshme çeliku inox me cilësi të lartë të mbuluara me një shtresë titani.
 • Parandalon humbjen e enzimave dhe vitaminave.
 • Redukton oksidimin e koktejeve ushqyese.
 • Kapak me vrimë për pije dhe kapak për mbyllje.
 • Gjatësia e kordonit të energjisë: 1.2 m
 • Konsumi i energjisë: 1000 W
 • 2 vite garancion


Produkte të ngjashme